Site Haritası
Takvim
REKLAM ALANI

İRFAN MANDALI SABAH GAZETESİNDE...!

Kapaklı belediye başkanı ve Chp Kapaklı belediye başkan adayı olan irfan MANDALI 03.01.2014 tarihinde yayınlanan SABAH gazetesine haber oldu.


     İşte bugünkü sabah gazetesi...
   Bugün yayınlanan sabah gazetesinde şu ifadeler kullanıldı.

CHP'DEN KAPAKLI'YA TARTIŞMALI BAŞKAN ADAYI...
CHP Tekirdağ kapaklı'da ihaleye fesat karıştırdığı suçlamasıyla 8 yıl 3 ay hapis cezası alan mevcut belediye başkanı İrfan Mandalı'yı yeniden aday göstedi.Teşkilat kararla ikiye bölündü.

Tekirdağ'ın büyükşehir statüsüne girmesiyle birlikte ilçe olan kapaklı'da Chp hakkında ihaleye fesat karıştırma iddiasıyla 8 yıl 3 ay hapis cezası verilen ve dosyası yargıtay'da  olan mevcut belediye başkanı İrfdan Mandalı'yı yenidn aday gösterdi.
Dsp'den istifa eden başkan kısa bir süre önce Chp,'ye geçmiş ve katılım töreninde bizzat genel başkan Kemal KILIÇDAROĞLU tarafından rozeti takılmıştı.

İLÇE TEŞKİLATI TEPKİLİ
 Kapaklı ilçe belediye başkanlığı için 14 Aralık 2013'te yapılacak temayül yoklamasına 4 aday adayı ile girilmesi planlanırken,hakkındaki iddialarla ilgili mahkeme kararı bulunan Mandalı'nın aday gösterilmesi partinin karışmasına neden oldu.
Partinin 14 aralık'ta temayül yoklamasıyla aday belirleyeceği,ancak son anda mevcut başkan İrfan MANDALI'yı aday gösterildiğini belirten ilçe teşkilatı tepkisini il başkanlığına çektiği faksla dile getirdi.
Çorlu 1.Ağır ceza mahkemesi Mandalı hakkında Kazak gölü yapımı esnasında ihaleye fesat karıştırmaktan 8 yıl 3 ay hapis cezası vermişti.
dosyası yagıtayda olan Mandalı ihaleye fesat karıştırmak,belediyeye ait arsaları peşkeş yapmak evrakta sahtecilik yapmak gibi suçlardan ceza aldı..

ifadeleri yer aldı.

Konu ile ilgili geçtiğimiz günlerde basına açıklama yapan İrfan MANDALI  suçlardan aklandığını ifade ederek,herhangi bir suçunun yada hapise girme gibi bir olayın olmadığını açıklamıştı.

Sabah gazetesinin bu haberinden sonra Başkan İrfan MANDALI'nın ne cevap vereceği merakla beklenmekte....Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1609 kez okundu

Yorumlar

     07/01/2014 22:05

şuanda hükümete yapilan ned,ir sizce sayın mandalı ?
Misafir - yılmaz

irfan mandalı     05/01/2014 12:26

bilinmedik işleri böylesine ulusal haber ajanslarına geçmek sadece irfan mandalıyı deyil kapaklıyı da küşük düşürüyor şu çevredeki ilçelere bakarsanız borçsuz ve kasasında tek para olan belediyenin kapaklı belediyesi olduğu görülecektir seçim zamanı kiseyi karalamaya gerek yoktur tüm kapaklı halkı olup bitenden haberdar sandık herşeyi gösterecektir.
Misafir - levent

     04/01/2014 14:42

başkanı ak parti kabul etmedi chp kabul etti
Misafir - 55 samsunlu

soygun     04/01/2014 04:31

akladım dıyorsan mandalı belgesini göztersın
Misafir - recep

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.21982.2288
Euro2.76692.778
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 6°